WebSite in English WebSite in het Nederlands Texte em Português Deutsche version Stuur ons een e-mail Home
   

NAAR  MIDÕES - PORTUGAL

Met de auto, bus, trein, vliegtuig kom je naar Midões.


GPS
: N40.378780      W7.950972

Quinta da Alegria
Lugar da Regada
 3420-136 Midões Tábua
Portugal
+351 964598087

Met de auto:

Met Michelin online kaarten en Google Maps wordt de route voor je berekend.

Brussel-Parijs-Bordeaux-Burgos-Salamanca-Guarda 
Richting Aveiro/Viseu IP5

via de N17: De Nationale weg N17 afslag Celorica da Beira richting Coimbra volgen en afslag Oliveira do Hospital naar rechts nemen.
Vandaar richting Travanca de Lagos/Bobadela volgen  aan de rotonde (aan de linkerkant zie je discotheek “casa dos espiritos”) het bordje Midões volgen.Rechtdoor tot de volgende rotonde.
Aan de rotonde het bordje Midões centrum volgen na 200m is er  een Galp benzinestation op je linkerkant.
Daar even bellen naar 964598087 en 
we komen je daar ophalen. Of je rijd rechtdoor tot aan het STOP bord en vanaf hier heb je gele hoefijzers aan je linker kant, deze kan je volgen tot aan de boerderij.

of via de IP 5 Guarda –
Viseu- Aveiro tot Mangualde. Van daar richting Coimbra-Nelas via de N234.
Na ongeveer 42 km neem je de afslag Tabua: N234-6

Als je de brug over bent, 2de afslag, Tábua est-Midões,daarna links Midões volgen. Na ongeveer 8 km is er een afslag Midões –Casal da Senhora. Je rijdt tot in Midões centrum tot aan het STOP bord en bushokje aan een pleintje met grote bomen waar gele hoef ijzertjes zijn bevestigd aan een elektriciteits paal ,volg de gele hoef ijzertjes tot aan de vakantie boerderij of  je volgt in het centrum richting Oliveira do Hospital. Na 200m is er een Galp benzinestation aan je rechterkant. Daar even bellen naar 964598087 en  we komen je daar ophalen.

Terug naar boven

 
Vanaf het vliegveld Lissabon:


Neemt u de A1 richting Coimbra, daar richting Viseu op de IP3 .Vervolgens afslag Mangualde-Guarda
IC 12(niet afslag Oliveira Do Hospital-Arganil),daarna volgt u Tabua N234-6. 

Als je de brug over bent, 2de afslag, Tábua Est-Midões,daarna links Midões volgen. Na ongeveer 8 km is er een afslag Midões –Casal da Senhora. Je rijdt tot in Midões centrum tot aan het STOP bord en bushokje aan een pleintje met grote bomen waar gele hoef ijzertjes zijn bevestigd aan een elektriciteits paal ,volg de gele hoef ijzertjes tot aan de vakantie boerderij of  je volgt in het centrum van Midões richting Oliveira do Hospital. Na 200m is er een Galp benzinestation aan je rechterkant. Daar even bellen naar 964598087 en  we komen je daar ophalen.

Vanaf het vliegveld Porto:

Neemt u eerst richting Porto daarna  A1 richting Coimbra-Lissabon, afslag Aveiro-Viseu N25,hier volgt u Viseu tot aan de afslag Coimbra  IP3 ,volgen tot afslag Mangualde-Guarda
IC 12, daarna volgt u Tabua N234-6 tot aan Tábua.
Als je de brug over bent, 2de afslag, Tábua Est-Midões,daarna links Midões volgen. Na ongeveer 8 km is er een afslag Midões –Casal da Senhora. Je rijdt tot in Midões centrum tot aan het STOP bord en bushokje aan een pleintje met grote bomen waar gele hoef ijzertjes zijn bevestigd aan een elektriciteits paal ,volg de gele hoef ijzertjes tot aan de vakantie boerderij of  je volgt in het centrum van Midões richting Oliveira do Hospital. Na 200m is er een Galp benzinestation aan je rechterkant. Daar even bellen naar 964598087 en 
we komen je daar ophalen.

Terug naar boven


Met het vliegtuig:


Voor boekingen en info:
www.airstop.be
www.brusselsairlines.be
www.flytap.com

www.ryanair.com
www.easyjet.com



Tot Lissabon of Porto.Van daaruit kan je kiezen of je de trein neemt of de bus. Je kan ook een auto huren maar dat is voordeliger als je boekt
in combinatie met het vliegtuig ticket.

http://www.auto-jardim.com/
http://www.avis.be/
http://www.hertz.be/
http://www.portuguese-carhire.com/

Terug naar boven



Pensions-hotels waar je een nachtje kan logeren in Lissabon:

http://www.lisbon30.com/nl/bed-breakfast/
Goedkope B&B/pensions in Lissabon

Lisboa regency chiado: www.regency-hotels-resorts.com

casa madragoa

"Pensão Duque" Calçada do Duque, 53 1200-156 Lisboa (zeer goedkoop)
Telf: 213463 444 of 213 431 292 (Engels en Frans)
Fax: 213 256 827
e-mail : pensao_duque@yahoo.com

http://alfamapatio.com/site/

 

Pensions-hotels waar je een nachtje kan logeren in Porto:


http://porto.costasur.com/nl/pensions.html
Goedkope B&B/pensions in Porto

Pensão Don Filipe II
Rua Alexandro Herculano 384
Vlakbij Praça da batalha
telf: 2220578791(enkel Portugees)

http://www.oportopoetshostel.com

Terug naar boven

Met de bus:

Euro-lines brengen je van België of Nederland tot in Oliveira do Hospital dit is 10 km van Midões gelegen. Daar aangekomen even bellen naar 964598087 en dan sturen wij een taxi (± 19 euro),of wij komen je  ophalen(15€) .

Als je met de bus komt vanuit Lissabon :
moet je vanaf het vliegveld een taxi of bus nemen naar "Sete Rios" (het busstation in Lissabon) en daar de bus naar Oliveira do Hospital nemen. (eventueel overstappen in Coimbra). Daar aangekomen even bellen naar 964598087 en dan sturen wij een taxi
(± 19 euro),
of wij komen je  ophalen(15€) 

http://www.rede-expressos.pt/default.aspx





Terug naar boven


Met de trein:

Parijs - Lissabon, uitstappen in Santa Comba Dão. Daar aangekomen even bellen naar 964598087 en dan sturen wij een taxi(± 19 euro),of wij komen je  ophalen(15€) 

Vanuit Lissabon of Porto kan je ook met de trein tot in Santa Comba Dão komen.Vanuit Porto moet je overstappen in Pampilhosa of Coimbra B. (opgelet er is een groot prijs verschil tussen de verschillende  treinen)

zie www.cp.pt


Vanaf vliegveld Porto neem je de metro naar station Campanhã (35min./1.90€)daar neem je de trein naar  Santa Comba Dão , je moet overstappen in Coimbra B of in Pampilhosa. In Santa Comba Dão aangekomen neem je een taxi of even bellen naar 964598087 en dan sturen wij een taxi. (± 19euro),of we komen je zelf ophalen(15€) 

zie  www.cp.pt


Vanaf vliegveld Lissabon neem je de bus of de taxi naar station Oriente of Santa Appolonia en daar neem je de trein naar Santa Comba Dão. Je moet niet overstappen.
In Santa Comba Dão aangekomen neem je een taxi of even bellen naar 964598087 en dan sturen wij een taxi. (± 19euro), of we komen je zelf ophalen(15€) .

zie www.cp.pt 

Terug naar boven




Aankomst in Midões

Aangekomen in Midões bel je even naar het nr. 964598087. Dan komen we je aan het  benzinestation"Galp"ophalen en rijden voor je uit naar de boerderij. Of in Midões centrum aan het STOP bord en bushokje aan een pleintje met grote bomen waar gele hoef ijzertjes zijn bevestigd aan een elektriciteits paal ,volg je de gele hoef ijzertjes tot aan de vakantieboerderij.
Wanneer je het hobbelige zandpad afrijdt denk je even: ”waar brengen ze me heen”. 800 meter dalen en de aardse kleuren van het huisje met geel omlijnde ramen komen in zicht... De boomgaard met de paardenstallen op de achtergrond...

Het wegwijzertje wibbel wobbel leidt je naar het vakantiehuis wibbel wobbel en het wijzertje Alegria verteld waar het Alegria gastenverblijf is gelegen.

Terug naar boven

 

Naar Midoes

Naar Midões

Historisch Midões

Historisch Midões

bucaco vergezicht

Buçaco vergezicht

onderweg met de auto

 Onderweg met de auto

Lissabon

Lissabon Stad

Porto Stad

Porto stad

fly like an eagle

Fly like an eagle...

Hotel in Porto

                Hotel in Porto

Universiteit Coimbra

Universiteit Coimbra

Aveiro

Aveiro

Hiermee geraak je niet in Midões

Met de tram?

                wachten op de trein

Porto Campanha

Porto Campanhã

vakantie boerderij quinta da Alegria

Vakantieboerderij Quinta da Alegria

quinta da alegria

Vakantiehuisje Alegria


Vakantie huis Wibbel Wobbel

Vakantiehuis Wibbel Wobbel